Prihláste sa do poradia

Prihláste do poradia počas ordinácie pomocou mobilnej aplikácie bez toto, aby ste prišli do čakárne, alebo na mieste v čakárni cez kiosk

Objednajte sa na konkrétny termín

Objednajte sa dopredu na konkrétny termín na webstránke www.ecakaren.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie eČakáreň

Majte vždy presné informácie

eČakáreň Vám pošle notifikáciu (SMS), keď už budete onedlho na rade. V prípade že máte dohodnutý termín, dostanete pripomienku blížiaceho sa termínu

Ako to funguje

ČASTÉ OTÁZKY

V tejto sekcii nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. V prípade, že ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Máte dve možnosti: Buď sa prihlásite do poradia počas ordinácie, alebo sa objednáte dopredu na konkrétny termín. Lekári vo väčšine prípadov majú povolené obydva možnosti, ale môže sa stať že niektorá z možností nebude povolená. Závisí to od charakteru ordinácie a od lekára.

V aplikácii môžete sledovať počet ľudí pred Vami v rade a tiež odhadovaný čas, kedy by ste sa mali dostať na rad. Pre istotu posielame Vám aj upozornenie (SMS), keď už budeťe onedlho na rade. V prípade že ste sa do poradia prihlásili v čakárni a zadali ste Vaše mobilné číslo, tak isto dostanete upozornenie (SMS).

Na komkretný termín sa môžete objednať na našej webstránke, alebo pomocou aplikácie eČakáreň. Upozoňujeme Vás, že sa nedá ku každému lekárovi dopredu objednať. Zavisí to od lekára či preferuje dohodnuté termíny.

Pravdepodobne je veľa čakajúcih pacientov v rade (alebo čas sa už blíži ku koncu ordinácie). Znamená to, že nových pacientov na ten deň už lekár neberie. V prípade keď je málo čakajúcih pacientov v rade (alebo nikto), treba príjsť priamo do ambulancie. V takomto prípade by bolo zbytočné použiť aplikáciu.

Odporučte eČakáreň svojmu lekárovi, alebo podelte sa s nami o Vaše návrhy a názory.

Nenašli ste odpovede na Vaše Otázky?
Vyplnte náš kontaktný formulár

Na stiahnutie

Nečakajte a stiahnite si aplikáciu ešte dnes. Aplikácia je dostupná pre Android aj iPhone.