avatar

MUDr. Zuzana Gombíková

Zubná ambulancia


0907 790 475
Zrušiť termín

Nástenka


Pomocou aplikácie sa môžete prihlásiť bezplatne do poradia počas ordinačných hodín, bez toho, aby ste museli prísť do čakárne.


Dnes
Voľné termíny
Zvolený deň

Pokiaľ nie ste zaočkovaní, ošetríme iba pacientov s negatívnym PCR alebo antigénovým testom nie starším ako 24 hodín. Pri preventívnych prehliadkach nepotrebujeme test. Pracujeme priamo v ústach, tak ďakujeme za pochopenie.

POKIAĽ NIE STE OČKOVANÍ, PROSÍM, ABY STE PRICHÁDZALI NA OŠETRENIE S NEGATÍVNYM ANTIGÉNOVÝM TESTOM, NIE STARŠÍM AKO 48 HODÍN

Akútni pacienti sa prihlásia do poradia od 6:00 hod., ošetrení budú v čase od 8:00 do 9:00 hod.

Rezervácia termínu: Pomocou aplikácie alebo na stránke www.ecakaren.sk máte možnosť dopredu sa objednať na konkretny termín.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - V prípade keď aplikácia zobrazuje že "Prihlasovanie je pozastavené" a je veľa čakajúcich pacientov v rade (alebo čas sa už blíži ku koncu ordinácie), znamená to, že nových pacientov na ten deň už neberieme. - Keď je málo čakajúcih pacientov v rade (alebo nikto), treba príjsť priamo na ambulanciu. V takomto prípade by bolo zbytočné použiť aplikáciu, keď aj tak budete hneď na rade.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - Aplikácia Vás upozorní keď už budete onedlho na rade. Meškanie netolerujeme, preto sa snažte prísť načas. V opačnom prípade sa budete musieť prihlásiť do poradia znova. - Aplikácia eČakáreň slúži pre Vaše pohodlie a je zadarmo, tak to prosíme rešpektujte.

PONDELOK:
06:30 - 17:00Ordinácia
UTOROK:
06:30 - 15:00Ordinácia
STREDA:
06:30 - 15:00Ordinácia
ŠTVRTOK:
06:30 - 15:00Ordinácia

0907 790 475

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovna, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovna, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Nemocničná 1 Šaľa, 92701
ukáž na mape

Ponúkame širokú škálu cenovo dostupných stomatologických služieb. Postaráme sa o Vás aj o vašich blízkych na najvyššej úrovni a bez dlhého čakania. Tešíme sa na Vás.