avatar

MUDr. Richard Polák

Urologická ambulancia


0903 264 852
Zrušiť termín

Nástenka


Pomocou aplikácie sa môžete prihlásiť bezplatne do poradia počas ordinačných hodín, bez toho, aby ste museli prísť do čakárne.


Dnes
Voľné termíny
Zvolený deň

Nový pacient a tiež pacient, ktorý nebol na urologickej kontrole 12 mesiacov musí doniesť výmenný lístok od všeobecného lekára!

Na urologické vyšetrenie prídite podľa možnosti vždy s naplneným močovým mechúrom a doneste menšie množstvo moču v čistej nádobke event .skúmavke.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - V prípade keď aplikácia zobrazuje že "Prihlasovanie je pozastavené" a je veľa čakajúcih pacientov v rade (alebo čas sa už blíži ku koncu ordinácie), znamená to, že nových pacientov na ten deň už neberieme. - Keď je málo čakajúcih pacientov v rade (alebo nikto), treba príjsť priamo na ambulanciu. V takomto prípade by bolo zbytočné použiť aplikáciu, keď aj tak budete hneď na rade.

Rezervácia termínu: Pomocou aplikácie alebo na stránke www.ecakaren.sk máte možnosť dopredu sa objednať na konkretny termín.

Informácie pre používateľov mobilnej aplikácie: - Aplikácia Vás upozorní keď už budete onedlho na rade. Meškanie netolerujeme, preto sa snažte prísť načas. V opačnom prípade sa budete musieť prihlasiť do poradia znova. - Aplikácia eČakáreň slúži pre Vaše pohodlie a je zadarmo, tak to prosíme rešpektujte.

PONDELOK:
07:30 - 17:00Ordinácia
UTOROK:
09:00 - 13:00Ordinácia
STREDA:
07:30 - 13:00Ordinácia
ŠTVRTOK:
07:30 - 13:00Ordinácia
PIATOK:
07:30 - 13:00Ordinácia

0903 264 852

VŠEOBECNÁ zdravotná poisťovna, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovna, a.s.
UNION zdravotná poisťovňa, a.s.

Nemocničná 1 Šaľa, 92701
ukáž na mape

Je zameraná na diagnostiku a liečbu močovo-pohlavného systému – obličiek, močovodov, močového mechúra, prostaty a semenníkov. Urologická ambulancia je účelové pracovisko s bezbariérovým vstupom poskytujúce všeobecnú starostlivosť v odbore urológia v rozsahu ambulantnej starostlivosti.