Najčastejšie otázky o aplikácii eČakáreň – eČakáreň – Nová definícia čakania

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Máte dve možnosti: Buď sa prihlásite do poradia počas ordinácie, alebo sa objednáte dopredu na konkrétny termín. Lekári vo väčšine prípadov majú povolené obydva možnosti, ale môže sa stať že niektorá z možností nebude povolená. Závisí to od charakteru ordinácie a od lekára.

V aplikácii môžete sledovať počet ľudí pred Vami v rade a tiež odhadovaný čas, kedy by ste sa mali dostať na rad. Pre istotu posielame Vám aj upozornenie (SMS), keď už budeťe onedlho na rade. V prípade že ste sa do poradia prihlásili v čakárni a zadali ste Vaše mobilné číslo, tak isto dostanete upozornenie (SMS).

Na komkretný termín sa môžete objednať na našej webstránke, alebo pomocou aplikácie eČakáreň. Upozoňujeme Vás, že sa nedá ku každému lekárovi dopredu objednať. Zavisí to od lekára či preferuje dohodnuté termíny.

Pravdepodobne je veľa čakajúcih pacientov v rade (alebo čas sa už blíži ku koncu ordinácie). Znamená to, že nových pacientov na ten deň už lekár neberie. V prípade keď je málo čakajúcih pacientov v rade (alebo nikto), treba príjsť priamo do ambulancie. V takomto prípade by bolo zbytočné použiť aplikáciu.

Odporučte eČakáreň svojmu lekárovi, alebo podelte sa s nami o Vaše návrhy a názory.

eČakáreň je elektronický poradovník a je na lekároch či sa rozhodnú používať jeho výhody.

Stačí vám váš smartfón, do ktorého si nainštalujete aplikáciu eČakáreň. Po inštalácii už môžete naplno využívať všetky funkcie, ktoré vám ponúka. V prípade že sa chcete objednať na konkretný termín dopredu, môžete tak spraviť aj na našej webstránke.

Nič! Stiahnutie aplikácie je zadarmo, a podobneani za používanie aplikácie a pohodlie, ktoré pri čakaní budete mať, nezaplatíte ani jeden cent.